Yüz Masajında Rose Quarz Roller Kullanımı

Yüz Masajında Rose Quarz Roller Kullanımı

Merhaba Nasılsınız ?

Gerçekten nasılsınız, neler hissediyorsunuz. Kendimizi bulmamız için bu zamandan daha iyi bir zamanın elimize geçeceğini düşünmüyorum.Kendimizi ve sevdiklerimizi güvende ve sağlıklı tuttuktan sonra uzun zamandır ertelediğimiz içimize dönme ve besleme zamanı geldi. Dünyaya daha az zarar vermeyi amaçlayan daha sade cilt bakım yöntemleri ile tanışmaya ne dersiniz ? Benim uzun zamandır favorim olan bir ürün olan Marle %100 doğal at kılı fırçası. Sabahları uyandığınızda vücudunuza kalp yönüne doğru yukarıdan aşağıya fırçalamak lenfatik sistemini temizlemeye, kan dolaşımınızı hızlandırmaya, selülitlerinizi azaltmaya yardımcı olur. Sabah bu rutin ile güne başlamanız güne enerjik ve stresten arınmış olarak başlamanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda sürekli kimyasala maruz kalan ellerinize hızlı bir manikür yapmak için de tırnak etlerinize at kılı fırçası ile masaj yapıp daha sonra el kreminizi sürmeyi mutlaka deneyin.

Yüz Masajında Yeni Oyuncular

Cilde canlılık veren, şişkinliği ve ödemi azaltan, çene hattını, yüz kontürünü şekillendiren ve rutininizin ayrılmaz bir parçası olacak cilt masaj aletlerinden favorilerimi ve radarıma yakalananlara bakalım.

  • Gua Sha
    Rose Quartz taşı ile cildinize ve kendinize enerji vermesinin yanında, çene hattına oturması ile doğru masaj tekniği ile daha sıkı bir çene hattına sahip olmanızı sağlıyor. Favori yüz yağınız ile kullandığınızda taze canlanmış ve daha sıkı bir cilde sahip oluyorsunuz. Jade Face Roller Eğer kronik hep aynı yerde çıkan sivilce probleminiz varsa sebebinin ödem olabileceğini biliyor musunuz ? Yüzde ödem biriken bölgelerde kronik sivilce sorunu çok sık rastlanılan bir sorun. Jade Roller ile yine uygun hareketlerle masaj yaptığınızda ödemi dağıtacağınız için bu sorununuz da ortadan kalkabilir. Aynı zamanda sabahları oluşan yüz ve göz bölgesi şişliklerinizi indirmesi için masaj aletini buzdolabında beklettikten sonra kullanmayı unutmayın.

    Not: İncelemek ve denemek isterseniz Pelcare markasını öneririm.
    7.yüzyıldan beri kullanılan bu masaj aletlerinin yeniden güzellik çantamıza girmesi kadar sevindirici bir şey olamazdı.
  • Foreo Ufo
    Foreo furyasının geldiği son nokta gerçekten cilt bakımını bir adım öteye taşıyor. Güzellik salonunda yaptırılan bakımları evinize taşımak isterseniz mutlaka denemelisiniz. Cihazın mantığı kısa süre içerisinde cildimizde uzun süre maske yapmış görünümünü sağlaması. Hiper-infüzyon teknolojisi sayesinde ısınma-soğuma özelliği sayesinde cihaz hem titreyip ısınırken cildiniz rahatlayacak ve maske cildinizin altına daha iyi nüfuz edecektir.Soğuma özelliği sayesinde ise, gözenekli görünümü azaltırken cildinizi canlandırıp ferahlatıyor. Cildimiz kısa süre içerisinde daha az zahmet harcayarak daha güzel gözükecek, kim istemez ? Agresif ürün ve bakımlar yerine cildiniz için yapacağınız yatırım ve günde sadece 15-20 dakikanızı kendinize ayırmanız özellikle bu günlerde bütünsel olarak size çok iyi gelecektir.

En önemlisi her zaman sizsiniz, kendinizi sakın unutmayın. Sağlıklı günlerde görüşmek üzere.
Sevgiler Lâl,


Hazırlayan : Lâl Efeoğlu
Instagram : https://www.instagram.com/efeoglulal/
E-mail : lalefeoglu@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
BB TEAM © Copyright 2019. Tüm Hakları Saklıdır.