Virgil Abloh’un Yeni Koleksiyonu

Virgil Abloh’un Yeni Koleksiyonu

Louis Vuitton erkek koleksiyonları Kreatif Direktörü ve Off_White markasının sahibi, aynı zamanda baş tasarımcısı Virgil Abloh, Jacob&Co. elmaslarla kaplı, 18 ayar altından oluşan “Office Supplies” (Ofis Malzemeleri) koleksiyonunu yarattı. Ama yanlış anlamayın! Bunlar sizin bildiğiniz ofis malzemeleri değiller JAbloh; “Bu koleksiyon, ortaya koyduğum ifademin en saf biçimlerinden biri.” Diyor bu ortaklık için.Bilmeceleri seven Abloh, sanırım beynimizin formlar ve maddeler arasında mekik dokumasını istemiş. Zira O; ataçlarını bir moda nesnesi değil, birer sanat eseri olarak görüyor.

Zaten 3,000 Dolar ile 72,000 Dolar arası satılacak olan ürünler de sanat eseri muamelesi görür değil mi?

Ancak kabul edin mücevher dünyasının master şefi elmasları ataç kadar sıradan bir eşyaya empoze edebilmek herkesin harcı olamaz.

Bu çok Virgil Abloh tarzı bir iş. Hadi itiraf edin… tıpkı benim gibi siz de okulda ataçları birleştirip bileklik yada kolye yaptınız değil mi? Ama hiçbirimizin aklına onları elmaslarla süslemek gelmedi JBu özel parçaları sipariş etmek isterseniz; officesupplies@canar-yellow.com adresine mail atın.

Siparişleriniz Jacob Arabo ve Virgil Abloh tarafından bizzat incelenecek ve onaylanacak. Verdiğiniz siparişler de; ne sipariş ettiğinize bağlı olarak 6 ila 8 haftalık bir sürede teslim edilecek. Meraklısına duyurulur.

Sevgiler,Aslı


Hazırlayan: Aslı Çoşkun Duydu
Web Site :  https://modastilde.com
Instagram :  asliduydu_
E-mail : modastilde@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
BB TEAM © Copyright 2019. Tüm Hakları Saklıdır.