Tommy Hilfiger | Spring Summer 2020 Defile

Tommy Hilfiger | Spring Summer 2020

Tommy Hilfiger’in ilkbahar 2020 koleksiyonu

İngiliz Formula 1 sürücüsü Lewis Hamilton ve şarkıcı HER ile ortaklık kuran tasarımcı bu koleksiyona özenle hazırlanmışa benziyordu kuşkusuz.

Tasarımcı Hamilton WWD’ye verdiği röportajda; “Bu koleksiyon her yaş ve cinsiyet için. Ne etnik köken olduğunuz önemli değil. Ben de gerçekten rahat kıyafetler giyiyorum, biz de bunun için çalıştık, “diyordu.
Esasında içerilmenin yanı sıra, parçaların hepsinin ortak bir sürdürülebilirlik unsuru vardı diyebiliriz.
Hamilton’da öyle düşünüyor olacak ki; koleksiyonda “geri dönüştürülmüş pamuk ve denim, organik pamuk, bitki bazlı kumaşlar” kullanımını öne çıkardıklarını sözleriyle vurguladı. HER, bazı grafik neon parçalarının yaratılmasına yardımcı olduğunu ekliyordu diğer yandan. Bu grafik neon eklentiler tasarımların hemen hemen her yerinde yer almış. Eşofmanların tasarımına bile dahil edilmiş. 

Etkinlikten bilinmesi gereken diğer bilgilerden ise; Naomi Campbell gösteriyi açtı ve yürüyen modeller arasında Winnie Harlow, Lottie Moss ve Halima Aden vardı. 

•••

Ünlü haberler, güzellik ve moda tavsiyeleri, anlayışlı politik yorumlar ve büyüleyici özellikler de dahil olmak üzere bunun gibi daha fazla hikaye için BB TEAM bültenine kaydolun.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
BB TEAM © Copyright 2019. Tüm Hakları Saklıdır.