Tırnakların Hızlı Uzaması İçin 5 Öneri

Tırnakların Hızlı Uzaması İçin 5 Öneri

Tırnakların Hızlı Uzaması İçin En Önemli 5 Öneri Nedir ? Tırnak bakımı çalışan kadınların en önemli unsur. Yoğun yaşama sonra hızlı kırılan tırnaklar için evde ne yapabiliriz ? En önemli 5 öneriyi toparladık.

tırnak uzaması, tırnak bakımı,

Tırnaklarınız Kırılıyorsa Mutlaka Dermatolojiye Gidin

  • Öncelile tırnak kırılması bir sağlık problemidir. Kalsiyum takviyesi bol su meyve sebze ve demir eksikliğinizi mutlaka kontrol etmelisiniz.
  • Tırnaklarınızı Asla Kopartmayın ve Yemeyin Tırnak yeme bozukluğunuzu yenin. Tırnaklarınızı asla yemeyin. Bu hem dişleriniz için hemde tırnaklarınız için zararlıdır. Güzel bir tırnağın ilk adını güçlü ve sağlıklı tırnaklardır. Acı cila kullanarak bu hastalığı önleyebilirsiniz.
  • Tırnak Törpülerken Dikkat Edin Törpü, tırnak sağlığın için önemli bir konudur. Evde manikür yaparken tırnaklarını küt kesip küt olarak şekil veriyorsanız kırılmalara kolay yol açabilirsiniz. Kenarlarını yuvarlak yapmaya özen gösterin.
  • Çok Fazla Oje Kullanmayın Ojeler güzeldir elbette. Ancak tırnaklarınızın nefes alamadığını unutmayın. Ojelerinizi iki üç günde bir temizleyin. Kullandığınız ürünlerin üzerinde asetonsuz yazmasına özen gösterin. Aseton tırnak bariyerini güçsüzleştiri. Temizledikten sonra mutlaka tırnak eti bakım kremlerinden kullanın.
  • Tırnakları En Hızlı Uzatma Yöntemi Tırnakların en hızlı uzatan yöntem elbette su temasıdır. Gün boy sürekli yıkamanız görüceksiniz ki tırnaklarınızı farkında olmadan uzatmış olucak. Bademyağı zeytinyağı gibi besleyici yağlar kullanmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
BB TEAM © Copyright 2019. Tüm Hakları Saklıdır.