TEMMUZ 2020 GÖKYÜZÜ ASTRO RAPORU

TEMMUZ 2020 GÖKYÜZÜ ASTRO RAPORU

Merhaba sevgili okurlar, yoğun gökyüzü gündemlerinin olduğu bir temmuz ayına hoş geldiniz! Temmuz ayının çoğunluğunda güneş yengeç burcundan geçer ve hayatlarımızda yengeç burcunun simgeleri daha fazla etkin olur.

Beslemek, büyütmek, aile ve yuva temalarının daha etkin olacağı bu ay çoğumuz ailemize daha fazla vakit ayırabilir, evimizle ve ebeveynlerimizle ilgili konu ve gündemlerimizi önceliklendirebiliriz.

2 Temmuzda Retro harekette ilerleyen Satürn son 2,5 yıldır içinden geçtiği oğlak burcuna tekrar dönüyor ve bu sürece bir 29 yıl daha geri dönmemek üzere nokta koyuyor. 2018 ve 2019 yıllarında içinden geçtiğiniz konu ve gündemlerle ilgili cevaplar almanız ve bu meselelerle çok uzun bir süre daha karşılaşmamanız için vesile olacak olan bu geçiş ile son taşlar da yerlerine oturacak.

5 Temmuzda oğlak burcunun 13. derecesinde meydana gelecek olan ay tutulması Satürn oğlak geçişinin temalarının altını çizip, hepimizin hayatlarında aile, ev ve iş hayatı konularında gelişmeler yaşamamıza sebep olacak. Ay tutulması daha çok iç dünya ile de bağlantılı olduğundan, korona ve karantina günlerinin bize öğrettiği değerleri anımsayacak ve geleceğimizi daha çok bu yönde şekillendireceğiz. Daha önce mecburen ve acil bir şekilde şekillendirilen çalışma metotları ve yenidünya düzeninde iş hayatı konuları devlet tarafından kanunlar ile düzenlenip yasalaştırılabilir.

12 Temmuzda geri giden Merkür Retro hareketini bitirecek. Anlaşma, sözleşme ve iletişim konularında enerji ve gündemler daha hızlı akarken, geçmiş meselelerden daha çok bu alandaki yeniliklere yer açacağız.

20 Temmuzda yengeç burcunun 28. Derecesinde bir yeniay meydana gelecek. Yeniaylar başlangıç enerjisini aktive ederler. Bu tarihten sonra ev ve mesken konularında yenilikler yapmak, alım/satım ve tadilat işleri ile uğraşmak daha kolay olacaktır. Aile kurmak ve evlilik gibi konular gündemde olup ülke bazında da düğün sayısında çok büyük artış gözlemlenebilir.

22 Temmuzda güneş aslan burcuna giriyor ve daha sosyal ve samimi günler başlıyor. Bu sene tatil anlamında çok verimli olmayacak, insanlar sosyal mesafe ve evi tercih edecekler. Korona günlerine denk geldiği için öyle olduğunu düşündüğünüzü biliyorum fakat Satürn’ün kova burcu geçişinin önümüzdeki 2,5 sene boyunca tatil ve eğlence anlayışımızı da baştanbaşa yapılandırdığını hatırlatmak istiyorum. Önümüzdeki yıllarda tatilden kastımız sadece denize girmek ve istirahat etmek olmayabilir.

Ağustos ayında buluşana kadar hepinize harika bir yengeç sezonu diliyor ve tüm yengeç burçlarının doğum gününükutluyorum.

Sevgiyle kalın 

Serap Baytok


Hazırlayan : Serap Kılıç Baytok
Instagram : @biryildizgozlemcisi
E-mail : biryildizgozlemcisi@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
BB TEAM © Copyright 2019. Tüm Hakları Saklıdır.