TEMMUZ 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI

TEMMUZ 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ:

Koç burçları bu ay 5 Temmuzda ev, aile ve kariyer ile ilgili bir alanda tutulma yaşayacak, eve daha çok zaman ayıracak, ailenizle ilgili olaylara odaklanacaksınız. Duygu dünyanız sürekli değişirken, ev ve ailenizle ilgili gelişen olaylar ayın bütün gündemini eve ve haneye çekecek.  İş ve kariyer hayatınızda uzun süredir beklediğiniz gelişmeler ve netleşmeler bu ay gerçekleşecek. İşiniz ve kariyerinizle ilgili baskıyı her zamankinden fazla hissederken bu konuyu dönüştürmenin zamanının geldiğini hissediyorsunuz ve aradığınız çıkışları bu ay buluyorsunuz. 20 Temmuzsonrasında ev değişikliği, tadilat, mülk alım/satım ve iş değişikliği yaşayabilirsiniz. Evlilik/boşanma gibi medeni halinizi değiştirecek gelişmeler bekleniyorsa bu ay bu konular netleşebilir.

BOĞA: 

Boğa burçları bu ay 5 Temmuzda gerçekleşen tutulma etkisiyle gündeminiz kardeşler, komşular gibi yakın çevre, yakın akrabalar ile iletişim ve bilgi üzerine kurulu olacak. Tutulmalar eğitim hayatınız ve yabancı kültürlerle alakalı işlerinizin gidişatına hız kazandırabilir. Yazarak, çizerek başlatacağınız, konuşmuyorken konuşmaya karar verdiğiniz bir konu iş hayatınızda yeni bir dönem başlatabilir. 20 Temmuz sonrasında yabancılar, yüksek eğitim ve inançlarınız üzerinden dönüşüm yaşamaya ve bunu toplum önünde gösterip bilinir hale getirmeye uygun bir dönemde olacaksınız. Ay sonuna doğru, yakın akrabalarınızla ve kardeşlerle bir konuda karşıt düştüyseniz, bu konularla yüzleşmek ve artık bir karara varmak isteyebilirsiniz.

İKİZLER: 

İkizler burçları 5 Temmuzdaki ay tutulması ekonomi hanenizde yaşanacak. Sahip olduklarınıza ve kazançlarınıza odaklandığınız bir ay yaşayacaksınız.  Para ile ilgili konular üzerinden dönüşüm yaşayacaksınız. Hali hazırda sahip olduğunuz birikim türünü başka bir türe dönüştürebilirsiniz. Banka, faiz, nafaka ve eşinizin/ortağınızın kazancı ile ilgili çözülmemiş, muallâkta kalmış konularınız bu ay bir neticeye varacak. Bu ayın getirdiği krizler, unutmayın ki dönüşüm ve yeni yollar bulmak için bir fırsat ve uzak ufuklara açılan bir bilet. 20 temmuz sonrasında hayatta yeni değerler keşfedebilir, sahip olduğunuzun farkında olmadığınız gelir kaynaklarına ulaşabilirsiniz, yeni yatırımlar yapabilirsiniz.

YENGEÇ: 

Yengeç burçları 5 Temmuzdaki ay tutulması size bütün cevapları verecek. Uzun zamandır başlayan/başlayamayan bütün süreçleriniz bu ay birer birer netleşecek. Bu ay tamamı ile sizinle alakalı, tüm gelişmeler bizzat sizin içinde olmanızla gelişecek. Fiziksel bedeninizle ilgili yapmak istediğiniz değişikliklere, bedensel dönüşüme, diyet, ameliyat gibi temalara olanak sağlayan bir dönemdesiniz. Eşiniz, ilişkiniz, ortaklığınız ve evliliğiniz ile ilgili önemli süreçleri başlatmak ya da cesaret edemediğiniz sonlanmaları yaşamak için gökyüzü sizi destekleyecek.  20 Temmuz civarı hayatınıza çok önemli yeni bir insan girebilir, aradığınız yoldaş ya da ortakla işbirliği yapma fırsatları yakalayabilirsiniz. Davalarınızın sonuçlarının açıklanacağı, kadersel önemli sonuçlar alacağınız ya da düşünüp başlatamadığınız hukuki süreçleri başlattığınız bir dönem başlıyor.

ASLAN:

Aslan burçları 5 Temmuzdaki ay tutulmasının etkileri sizi çalışma koşullarınız, iş hayatınız ve sağlığınız konusunda gelişmelerle buluşturacak. İş konusunda oturmasını istediğiniz bir rutin ya da düzen sonunda bu ay uygulamaya geçebilir. Çalışma arkadaşlarınız ya da size çalışan elemanlarınızda değişiklik olabilir ya da çalışma koşullarınız değişebilir. 20 Temmuz civarı, sağlık açısından dikkat edilmesi gereken bir süreç olacak ya da zaten sıkıntısını çektiğiniz bir rahatsızlık konusunda aradığınız tedaviyi/şifayı bulduğunuz, doğru doktor ya da bilene rast geldiğiniz bir dönem olabilir. Evcil hayvan sahibi aslanlar, hayvanları ile ilgili süreçleri olabilir, hayvanınız yoksa belki de hayatınıza yeni bir dost girebilir.

BAŞAK:

Başak burçları 5 Temmuzdaki ay tutulması girişimlerinizin sonucunu görmenizi sağlayabilir. Geçmişte hali hazırda başlattığınız iş girişimleriniz, iş başvurularınız ve müteşebbisleriniz var ise bu ay sonunda güzel haberler sizi bekliyor olacaktır. Çocuk isteyen başaklar ay sonunda sevinçli haberler alabilirler. Çocuklarımız, girişimlerimiz ve merkezde kalma, görünür olma kabiliyetimiz üzerinden olaylar ve dönüşümler yaşayacağınız bir aydasınız. 20 Temmuz sonrasında, arkadaş grupları ve sosyal çevrelerde yeni insanlarla tanışabilirsiniz, hatta bu çevrelerden yeni bir insan kalbinizi çalabilir ya da eski bir arkadaşlık flörte dönüşebilir. Arkadaşlıklarınızın dönüştüğü, bazı arkadaşlıkların bitip, yenilerinin başlayabileceği bir süreç yaşayabilirsiniz.

TERAZİ:

Terazi burçları 5 Temmuz ay tutulması etkisi ile sizi yoran sorularınıza cevaplar alabilirsiniz. Evim, işim, ailem ve geleceğim ne olacak diyorsanız beklediğiniz cevapları alabileceğiniz bir kapı aralanıyor diyebiliriz fakat unutmayın ki karar veremediği için yorgunu yokuşa süren kişi siz de olabilirsiniz. 20 Temmuz civarı, ev almak/satmak, taşınma, tadilat ya da iş ile ilgili süreçlerin yaşadığınız yeri değiştirmesi gibi konular gündeminize girebilir. Aileniz ve ebeveynleriniz ile ilgili konularınız netleşme aşamasına girecektir. Ebeveynleriniz ile ilişkileriniz mercek altına alınabilir, ebeveynlerinizin hayatlarında önemli gelişmeler yaşanabilir vebu konularla yüzleşmeniz ve ilgilenmeniz gerekebilir.

AKREP: 

Akrep burçları 5 Temmuzdaki ay tutulması etkisiyleseyahatlere çıkabilirsiniz. Bu ay eğitim hayatınızla ilgili süreçlerinizin tamamlanma/ sonuçlanma aşamasını görecek, yeni eğitimler almak konusunda kararlar vereceksiniz. Hocalarınız ve eğitmenlerinizle görüşmeleriniz, münasebetleriniz olabilir, bir şeyler öğrenmek ya da öğretmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Yabancılarla olan ilişkiler, yabancı ülke seyahatleri ve ticari ilişkiler ile ilgili gündemleriniz olabilir. 20 Temmuz sonrasında yeniayın etkisiyle eşinizin/ilişkinizin yakın akrabaları ile ilgili yeni bir sayfa aralayabilir, eksik olan bağları oluşturmaya başlayabilirsiniz aynı zamanda kendi yakın akrabalarınız ile ilişkilerinizde sizi yoran süreçler son bulabilir.

YAY:

Yay burçları bu ay dönüşüm tetikleyen bir ay tutulması yaşayacaklar. 5 Temmuzdaki tutulma ile ekonomik süreçlerine cevaplar alabilirken aynı zamanda ortak hesaplarını yürütmeyi öğrenecekler. Eşinizin/ortağınızın kaynakları ya da kendi birikimleriniz olabilir, iyi analiz etmeli adımlarınızı acele etmeden fikir süzgecinden geçirerek atmalısınız.  Ani gelişen olaylar karşısında kriz yönetme kabiliyetiniz sınavdan geçerken, krizi fırsata geçirme adına büyük fırsatlar yakalayacaksınız. 20 Temmuz civarı beklediğiniz ödemeler, nafaka, faiz, miras gibi konular gündeminize düşebilir ya da bu konularda haberler alabilirsiniz. Ameliyat olmak isteyen, olması gereken yay burçları bu dönemde bu ihtiyaçlarını giderebilirler.

OĞLAK: 

Oğlak burçları için 5 Temmuz ay tutulması bu kaderselbaşlangıçlar ve sonlanmalara vesile olacak. Son iki yıldır adını koymak istediğiniz, çalıştığınız, neticesini görmek istediğiniz, bitmesini istediğiniz önemli meseleleriniz ile ilgili cevaplarınızı alacağınız ve kafanızın iyi ya da kötü belirsizlikten kurtulacağı zaman dilimi bu ay olabilir. Eşiniz, evliliğiniz, iş ilişkileriniz, gönül ilişkileriniz ile ilgili karar vermeniz gereken zamanlar gelmiş olabilir ya da bu konularda beklediğiniz haberler/ gelişmeler bu ay size ulaşıyor olabilir. Davalar ve hukuki süreçler ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir ya da uzun süredir beklenen davaların neticeleri bu ay açıklanabilir. 20 Temmuz sonrasında yalnız oğlak burçları için kadersel tanışmalar ve ilişki başlangıçları yaşanabilir.

KOVA: 

5 Temmuz ay tutulması kova burçlarının çalışma hayatlarını ve günlük rutinlerini çok değiştirecek ve şekillendirecek. İş teklifleri alabilir ya da işinizde yeni sorumlulukların altına girebilirsiniz. Size çalışanlar ya da çalışma arkadaşlarınızda değişiklikler olabilir. Oturtamadığınız günlük rutinlerinizi oturtmak ve bir düzene sokmak için çok ideal zamanlardan geçeceksiniz. Daha önce istediğiniz fakat zor gelen, diyete başlama, düzenli çalışma, rutin oluşturma gibi konular bu ay çok kolay gelişecek. Sağlık konusunda size kendinizi iyi hissettirecek alışkanlıklar edinebilirsiniz. Bazı bilmediğiniz gerçekler önünüze düşebilir, hayal kırıklığına uğramak yerine neleri es geçtiğinize odaklanmak isteyebilirsiniz. 20 Temmuz yeniayı sonrasında, yeni bir işe başlayabilir, ruhsal şifa bulabileceğiniz etkinliklere katılabilirsiniz.

BALIK: 

5 Temmuzdaki ay tutulması, sizi arkadaş çevreleriniz, flörtleriniz ve çocuklarınız ile ilgili konular üzerinden değiştirip/dönüştürecek. Çocuklarınız ile ilgili süreçleriniz ve onların hayatları ile ilgili gelişmeler netleşip bir neticeye bağlanabilir. Yeni başlayan flörtler olabilir ya da tanışıklıklar ilişkiye doğru ilerleyebilir. Kalabalık gruplarda, sosyal çevrelerde ve arkadaş gruplarınızda görünür olmak ve parlamak isteyebilirsiniz. 20 Temmuz civarı, bazı arkadaşlıklarınızı sorgulayabilir, sonlandırabilirsiniz. Bu ay yeni girişimler yapmak, müteşebbislerde bulunmak için çok ideal zamanlar olacak, bu konuda çevrenizden destek alacak, kalabalıkların gücünden faydalanacaksınız.


Hazırlayan : Serap Kılıç Baytok
Instagram : @biryildizgozlemcisi
E-mail : biryildizgozlemcisi@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
BB TEAM © Copyright 2019. Tüm Hakları Saklıdır.