Saten Sezon Etekleri

Trend : Saten Sezon Etekleri

Gün geçtikçe daha da ilginç ve göz alıcı trendler ile bizi şaşırtmaya devam ediyor! Sırada ki trend sezonda öne çıkan saten etekler oldu. Kış 2020 sezonunda da gücünü sürdürüyor. Başlı başına başlayan ve birincili kazanan retro esintisi etekleri ele almış durumda.

İşlemeli, rengarenk ve payet detaylı etek trendlerini de atlayamayız. Parti şıklığını sokaklara taşıyabileceğiniz etekler ile keyifli kombinler yapmaya hazırlanın. 
Moda ile beraber çıktığımız zaman yolculuğunu ‘nostalji rüzgarı’ diye adlandırabiliriz!

“70’li desenler, abartılı pullar, incecik satenler,kalın pliseli krepler’e hazırlanın. Dolabınızda olan tüm etekleri kullanma zamanı yaklaştı!

Sadece yetmişli ve seksenli yıllardan değil aynı zamanda okul yıllarınızdan trendleri de kapsayan Kış 2020 etek modasında bildiğimiz klasikler yine güncelleniyor. Midi boylardan miniye geçiş zamanını ilginç bir şekilde kış sezonuna denk getiren markalar var biliyorsunuz.Mikro mini etek trendini bu kış birçok marka bizlere sunuyor.


Sezonun diğer trendleri arasında olan desenli külotlu çoraplar ile kombinleyebileceğiniz mini etekler kışa renk katmaya geliyor. 

Etek modelleri arasında koyu ve toprak tonları öne çıkıyor. Partilerden, ofise… Ofisten hafta sonu stiline veya herhangi bir eteğin altına sneakers üzerine sweatshirt ile gözler üzerinizde olucak… Tüm durumlara ve etkinliklere uygun etek trendlerini incelemek için fotogaleriye göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
BB TEAM © Copyright 2019. Tüm Hakları Saklıdır.