Saçlarda İhtişamlı Taç Modası

Saçlarda İhtişamlı Taç Modası

Saçlarda İhtişamlı Taç Modası Evet, Gerçekten de boyutları da ihtişamları da giderek yükselen taçlar 2020 senesinde de en sık göreceğimiz aksesuarlardan biri olacak. 2019 senesinde Prada’nın defilesi ile karşımıza çıkan taçlar daha sonra ünlülerin kullanımı ile beraber en trend aksesuarlardan biri haline geldi. Simone Rocha defilesinde ise taşlı modelleri ile tanıştık. Taçlar geceye ve davetlere de eşlik etmeye başladı.

Bad Hair Day Çözümü

Ülkemizde ise en etkileyici tasarımları Gaios markasında görüyoruz. Son dönemde başarılı işlerden olan Alice müzikalinde de bu etkileyici taçları görüp hayran olduk. Taçların kullanım alanları ve modelleri arttıkça her günümüze bir taç bulacağız gibi gözüküyor.

Sokak stilinizde, ofis gününde, partide ne zaman denk geleceğiniz belli olmayan “bad hair day” gününüzde saçlarınızı ihtişamlı taçların altında bırakın, ışıldayın. Genellikle, trendleri çok hızlı tüketip hemen bir sonraki trendin içinde kendimizi buluyoruz. Ama saç bantları geçtiğimiz bir kaç senedir hepimizin radarına girmeyi başardı değil mi ?

Gözümüzün önünde yeni bir moda akımı başladı, 2020’li yıllarına ait fotoğraflara dönüp baktığımızda hepimizin saçında saç bantları olacak gibi. Ama bu durumdan asla utanmayacağımızı garanti edebilirim.


Hazırlayan : Lâl Efeoğlu
Instagram : efeoglulal/
E-mail : lalefeoglu@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
BB TEAM © Copyright 2019. Tüm Hakları Saklıdır.