Otantik Tatil Destinasyonları

Otantik Tatil Destinasyonları

CANNGU

Canngu’da bohem Bali doğan en yeni trend mekanlarından. Endonezya’nın yeni trendi haline gelen Canngu deniz tatilinin en cool opsiyonlarından birine dönüştü desek asla yanlış söylemeyiz. Vegan kahvaltısı, old skool tarzı hip hop ve buzlu espresso’larla tadı, atmosferini yenileyerek dikkat çekiyor. Bali, 2018 den 2020 ye kadar dikkat çekmeye devam eden bir destinasyon haline geldi.

TİFLİS

Tiflis’in renkli dünyasını keşfettiniz mi ? Eğer hala keşfetmediyseniz, Sovyet döneminden kalma tarihiyle sizi büyülecek. Art Nouveau mimarisi göz doldurucu. Kendine has ve hünhasır şehir tavrıyla, Tiflis’i gezi listenize kesinlikle eklemeden geçmeyin.

İRAN

Seyahat tutkunlarının çekim alanındaki bir başka lokasyon İranı seçilmiş. Araştırmalar sonucu İranın büyüleciyi çekiciliğini bizde keşfettik. İran pek çok kişi için Zengin kültürlerine sahip bir ülke. En dikkat çekici ayrıntısı doğu sanatından Pers İmparatorluğu’na uzanan binlerce yıllık tarihi ! İran kesinlikle keşfedilmek için beklenen ülkeler arasında.

POPÜLER YERLERE DE GÖZ ATIN

MALDİV SEYŞELLER

Maldivleri unutun demiyoruz,ancak mavi suların yeni cenneti olan Doğu Afrika’da bulunan Seyşelleri gördünüz mü? Bu yılın en popüler tatil spotlarından biri olan Seyşeller, beyaz kumları, kartpostallardan fırlayan mavi denizi ve lüks resort imkanlarıyla, rüya gibi bir tatil vaat ediyor.

BOTSAWANA

Prens Harry ve Meghan Markle’ın romantik destinasyonu Botswana’ydı hatırlarsanız. En popüler seyahat rotalarından biri olarak bilinmiyorken ismi duyulur duyulmaz ziyaretsi sayısı artan ülkelerden. Güney Afrika’da konumlanıyor. Ayrıca Botswana fevkalede bir vahşi hayat deneyimi de sunuyor. Eğer ki maceraperest bir tatil ruhuna sahipseniz tereddüt etmeyin ! Bostwana’daki safarinizin rezervasyonunu yaptırın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
BB TEAM © Copyright 2019. Tüm Hakları Saklıdır.