Moda Haftası Sokak Görünümlerine Hazırlanın

Stil : Moda Haftası Sokak Görünümlerine Hazırlanın

Merhaba herkese;
Benim gibi her moda haftasına istisnasız gitmek, o heyecan ve dolu dolu moda havasını solumak isteyen kaç kişiyiz? Eminim çoğunuzun hayali bu! Dilerim bir gün gerçek olsun.Bir de benim gibi davetiyeleri gelip de katılamayanlar var. Yoğun iş temposu, sürekli koşturmaca derken organize olmayı 2 yıldır başaramıyorum. Nasıl üzüldüğümü tahmin edersiniz. Gerçi bana gelen tüm davetiyeler Paris Moda Haftasına ait oluyor. Bunun nedeninin henüz anlayamadım ama dilerim bir gün tüm moda haftalarından gelir. Belki bu yıl gelecek olan davetiyelerden birini aranızdan birine hediye ederim. Harika olmaz mı?

Neyse, konuya geri dönüyorum ve fashion week tarzı konuşuyoruz…

Söz konusu moda ve özellikle moda haftaları olunca sokaklar adeta bir cümbüşe dönüyor!

Fark edilmek isteyen bir sürü insan görüyorsunuz etrafta. Evet bu normal tabii! Bir Getty Image fotoğrafçısı tarafından farkedilip yayınlanmak kimin isteği olmaz ki? Bu önemli ve herkese nasip olmaz. O yüzden burada stiliniz kilit nokta oluyor.

Ama bu sırada bir sürü komik ve gereksiz tarzda insan da görüyoruz ve yorgum gözlere sahip oluyoruz sayelerinde İstanbul’da yapılan Mercedes-Benz Fashion Week eminim bir şekilde dahil olduğunuz, olmasanızda o hafta boyunca etkinliğin yapıldığı yere yakın AVM’de insanların nasıl şekilden şekle girdiğini görmüş olduğunuz bir organizasyon. İnanın hiç öyle “Fashion Victim” olmaya gerek yok. Neden daha karizmatik ve stil sahibi görünmek varken ve hiç de zor değilken o tuhaf hallere bürünesiniz?


Hazırlayan: Aslı Çoşkun Duydu
Web Site :  https://modastilde.com
Instagram :  asliduydu_
E-mail : modastilde@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
BB TEAM © Copyright 2019. Tüm Hakları Saklıdır.