Mary-Kate ve Ashley Olsen İkizlerin Uyumlu Stilleri

Ünlü : Mary-Kate ve Ashley Olsen İkizlerin Uyumlu Stilleri

Kendilerine has stilleriyle küçük yaşta oyuncu olarak tanıdık. Ardından büyüdüler ve gerçek bir moda ikonuna dönüştüler. Tüm moda dünyasının radarına girdiler.

The Row

Markaları The Row ile modaya olan ilgilerinin giyinmekten ibaret olmadığını gösterdiler. Ardı arkası kesilmeyen prestijli ödüller kazanarak bu alandaki başarıları tescillenen Mary-Kate ve Ashley Olsen‘ın Full House dizisiyle hayatımıza girdiği ilk günden beri renk, kesim, stil ve aksesuarlarıyla hep aynı dilden konuşan ikiz stilleri şimdi mercek altına aldık. İşte Olsen ikizlerin Markaları,yaşam stilleri, hayatları ve daha fazlası.

Mary-Kate ve Ashley Olsen kardeşlerin ne istediğini bilen kadınlara hitaben hayata geçirdikleri The Row markasından oldukça şaşırtıcı bir haber ile akıllarda kalmışlardı hatırlarsanız. 2016 yılında erkek giyim kapsül koleksiyon çıkardığını ve bu pazara hakim olduklarını kanıtlamışlardı.

  • Markanın ilk erkek giyim koleksiyonu,bundan tam 2 yıl önce, 2018 Sonbahar-Kış defilesinde tanıtarak hemen ardından mağazalarını açmışlardı.
  • Şimdilerde son dönem kıvırcık saçlarının sırrını 13 yıllık kuaförleri Instagram sayfasından adım adım gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
BB TEAM © Copyright 2019. Tüm Hakları Saklıdır.