İlham Veren Manikür Pedikür ve Oje Renkleri

İlham Veren Manikür Pedikür ve Oje Renkleri

Parlak Pembeler

Bu yaz tırnaklar harika renklerle süsleniyor, parmaklar birer şekere dönüşüyor. Bu sezon renk eşleşmeleri tam anlamıyla sınır tanımıyor. Biz de plajlara da en çok yakışacak renk ikililerini seçtik. Canlı renkleri bir arada kullanmayı deneyebilirsiniz. Sezonun favorisi turuncu oje bir kat sürüldüğünde bronz tende mucizeler yaratabiliyor. Pembeyi ayaklarınız için kullanabilirsiniz.

Buz Mavileri

Pastel renkler bizim favorimiz… Turuncunun farklı tonları pastelle birlikte çok güzel görünüyor. Sevil gibi seçkin güzellik marketlerinde NCLA’nın bu muhteşem kremsi kavuniçi ojesini bulabilirsiniz. Daha mat, koyu ya da ışıltısız tonları daima ayaklarınız için tercih edin. Peki neonlar ve pasteller bir arada olursa? Bu kombinasyonu havuz kenarında görür gibi oluyoruz. Suyun içinceki pembe ayak tırnaklarınız size selam veriyor! Bu yaz mutlaka pastel buz mavisi tonları deneyin.

Klasik güzellik için bu sezon da simli ojeler bir tercih olabilir. Ayak tırnaklarınızın sorunlu bir yapısı varsa simler bunu kamufle etmek için mükemmel bir seçim olabilir. Şimdi en sevdiğimiz renk kombinasyonunu açıklayalım: Nude ve turuncu! Ten rengi herkese yakışan bir oje ve ona da en çok turuncu yakışıyor. Ayaklarınız için istediğiniz tonda turuncu oje kullanabilirsiniz. Mat ve sedefli oje kombinasyonları da yaratabilirsiniz. Sedefli renkleri ayak tırnaklarınız için kullanın. Daha çarpıcı bir uyum için el tırnaklarınızdan birine pedikürünüz için kullandığınız rengi sürebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
BB TEAM © Copyright 2019. Tüm Hakları Saklıdır.