HAFTALIK BURÇ YORUMLARI ( 15-21 HAZİRAN )

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI ( 15-21 HAZİRAN )

Merhaba 

Bu hafta Merkürün Perşembe günü Retro harekete başlayacağı, hafta sonunda ise önemli bir güneş tutulmasının gerçekleşeceği kritik haftalardan biri olacak. Retrolar ikinci şanslar, bu hafta ile başlayan süreçte yeniliklere değil eski yarım kalmış işleri tamamlamaya odaklanacağız. Pazar günü gerçekleşecek güneş tutulması son 6 ayınızın zirve noktası olarak çalışıp, hayat yolunuzda ilerlemenize katkı sağlayacak ve neticelendirici olacaktır.

Bu haftanın kişisel hayatlarınıza olan etkisini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

KOÇ:

Tutulma, ev ve yaşam alanı ile ilgili konularınızı tekrar canlandıracak. Ev içinden aktif çalışabilir ya da evde daha çok hareket edeceğiniz bir rutine geçebilirsiniz. Merkür retrosu, ev ve aile ilgili konularda yarım kalmış konuları tekrar önünüze getirip bitirmenizi sağlayacak.

BOĞA:

Tutulma, iletişim konularınızı hızlandırıp daha fazla seyahat etmenizi sağlayacak. Kardeş ya da yakın akrabalarla gergin konuşmalara dikkat edin. Merkür retrosu tam anlamıyla beni yanlış anla ya da sana kendimi anlatamadım diyor lütfen iletişimde birbirinizi doğru anladığınıza emin olun, yazışmalar ve anlaşmalar için çok doğru zamanlar değil.

İKİZLER: 

Tutulma, ekonomi hanenize enerji getiriyor, ekonomik başlangıçlar tetikleyecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Başlangıçları sembolize eden güneş tutulması, değer yaratmak için harekete geçmenizi sağlayacak. Merkür retrosu, ekonomi hanenizde gerçekleşirken, alacak/verecek konularında yarım kalan hesaplar tekrar gündeme gelebilir.  Paranızın hesabını daha dikkatli tutmalı, yanlış meblağ ya da hesap bilgisi gibi detaylara dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ:

Tutulma, burcunuzda gerçekleşecek, yüksek enerji, cesaret ve belki birazda agresyon gözlemlenebilir. Hayatınızda yeni başlangıçlar ve gelişmeler gözlemlenebilir, uzun süredir yatan işler etkinleşmeye başlayabilir. Merkür retrosu da burcunuzda gerçekleşiyor, akıl tutulması yaşamamak için özellikle bu dönemde konuşulanlar konusunda hemfikir olduğunuzu teyit etmelisiniz. İlişki ve evlilikte, geçmiş hesap ve defterlerin açılması muhtemel olabilir.

ASLAN: 

Tutulma, bilinçaltınızı hareketlendiriyor, sağlık ve şifa konularında başlangıç ve gelişmeler yaşanabilir. Merkür retrosu, çalışma hayatınızı ve çalışanlarınızla ilgili konuları belirsizliklere sürükleyebilir. Eski çalışanların, eski işlerin konu ve gündemleri tekrar ortaya çıkacaktır.

BAŞAK:  

Tutulma, arkadaşlık ilişkilerinin hızlandığını, yeni çevrelere girildiğini, sosyal çevrelerde belki biraz girişken ve yenilikçitutumlar sergilenebileceğini gösteriyor. Merkür retrosuarkadaşlıklarda eski meseleleri ortaya dökerken, eski bir sevgiliden/flörtten haber alabilir, bir yerde denk gelebilirsiniz.

TERAZİ: 

Tutulma, iş ve kariyer hayatınızı hızlandırıyor, yeniliklerin kapısının aralandığı bir döneme giriyorsunuz. Merkür retrosukariyer alanınızda geride kaldığını zannettiğiniz bazı konuları tekrar gündeminize taşıyabilir.

AKREP:

Tutulma, eğitim ve seyahat konularınızı hızlandıracak. Akrabalarla ilgili gündemleriniz oluşabilir. Merkür eğitim konularında eski gündemleri tekrar önünüze çıkarabilir, daha önce seyahat ettiğiniz bir yere tekrar gitmeniz gerekebilir.

YAY: 

Tutulma, eşinizin kazançları ve ortak hesaplar ile ilgili konularınızı hızlandırıp, bu alanda gelişmeler tetikleyecek. Merkür retrosu, miras, nafaka, faiz ve giderleriniz ile ilgili göz ardı edilmiş konuları tekrar gündeme getirebilir. Masraflarınızı gözden geçirip, hesap hatalarına karşı dikkatli olmalısınız.

OĞLAK: 

Tutulma, karşıt burcunuzdan geçerken sizi dehareketlendirecek, cesaretli kılacak.  Eşinizin hayatında bir takım başlangıçlar gözlemleyebilirsiniz. Merkür retrosu, ilişki dinamiklerinizde geçmiş konuları tekrar gündeme getirebilir. Karşı taraf yanlış anlamaya çok müsait olacak, cümlelerinizi iyi seçin.

KOVA:  

Tutulma, günlük rutinleri ve çalışma koşullarını etkinleştiriyor, yeni bir projeye katılabilir, yeni çalışma arkadaşlarına sahip olabilirsiniz. Merkür retrosu, evcil hayvanlarınızla ilgili gündemler yaratırken, eski çalışanlar ya da bitti sandığınız işlerle ilgili geri dönüşleri tetikleyebilir.

BALIK: 

Tutulma, size destek açısıyla her konuda cesur ve girişken olmanızı sağlayacak şekilde gerçekleşiyor. Aşk ve çocuklar konusunda başlangıçlar ve desteklenen enerjiler var. Merkür retrosu aşk hayatında geri dönüşlerden ya da bu alanda yanlış anlaşılmalara açık olmaktan bahsediyor, bu konuları daha rasyonel ele almaya çalışabilirsiniz.


Hazırlayan : Serap Kılıç Baytok
Instagram : @biryildizgozlemcisi
E-mail : biryildizgozlemcisi@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
BB TEAM © Copyright 2019. Tüm Hakları Saklıdır.