Cilt İçin En İyi Güneş Koruyucular

Cilt İçin En İyi Güneş Koruyucular

Yaza Hazır mısın ?Aslında kış aylarında da kullanmamız gereken güneş kremleri havalar ısınmaya başladığında en çok merak edilen konulardan biri haline gelir. Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmak için güneş kremimizi cilt bakım rutinimizin son aşaması olarak eklememiz gerekir. Tercih Edebileceğimiz Birkaç Güneş Krem Seçenekleri ;

Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense SPF 50

En çok önerilen güneş kremlerinden biri olan Kiehl’s Ultra Light Daily Defense hassas ciltlerin dostu. Yağsız ve kokusuz yapısıyla hem cildi nemlendirir hem de güneş ışınlarına karşı güçlü bir koruma sağlar. Günlük kullanıma uygun ve ince formülü ile ciltte yağlı bir his bırakmaz.

Clinique Anti Wrinkle Face Cream SPF 30

Clinique Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi özel mineralli formülü ile cildi güneşin sebep olabileceği çizgi ve kırışıklıklara karşı korur. Cilt tarafından hızlıca emilen bir yapıya sahip olan bu krem yoğun formülü sayesinde cildi korurken aynı zamanda nemlenmesini de sağlar.

La Roche- Posay Anthelios Invisible Fluid Tinted SPF 50+

Yüksek korumaya sahip olması sebebiyle en çok önerilen kremler arasında olan La Roche- Posay Anthelios güneş kremi özellikle hassas ve güneşe karşı toleransı düşük ciltler için önerilir. Göz çevresinde de rahatlıkla kullanılabilecek krem yüzde beyaz iz bırakmaz, aynı zamanda suya, kuma ve tere karşı dayanır.

Shiseido Wet Force Expert Sun Aging P Cream Plus SPF 50

En çok tercih edilen güneş kremlerinden olan Sheiseido Wet Force suyla ve terlemeyle koruma etkisini daha da arttırır ve makyaj altına da kullanılabilir. Cilt için güçlü bir koruma sağlarken aynı zamanda cildin yenilenmesini sağlayan bu krem yaşlanma karşıtı özellik barındırdığından ince çizgi ve kırışıklıklara da müdahale eder.

Solante Pigmenta Lotion SPF 50+

Leke karşıtı güneş koruyucu Solante Pigmenta leke sorunu olan ciltler için özel geliştirmiştir. Güneşin sebep olabileceği lekelerden korumaya çalışırken aynı zamanda daha önceden oluşmuş lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Yağsız yapısı ile ciltte yapışkan bir his bırakmaz ve gün boyunca rahatça kullanılabilir.

Avene Fluide Mineral 50+

Hassas ciltler için yüksek bir koruma sağlayan Avene Fluide içerdiği mineral sayesinde cildi korur ve nemlendirir. Ciltte beyaz iz bırakmaz ve geniş spektrumlu koruma sağlar. Özel formülü ile mineral filtre koruması sağlayan bu güneş kremi hassas cilde sahip olanlar tarafından tercih edilebilir.


Hazırlayan : Merve Oğulmuş
Instagram : merveeogulmus
E-mail : merveogulmus@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
BB TEAM © Copyright 2019. Tüm Hakları Saklıdır.