Bahar İçin Popüler Parfümler

Bahar İçin Popüler Parfümler

Baharın gelmesiyle birlikte yeşeren tabiatın, mis gibi kokan çiçeklerin duygularımıza olumlu etkisi limbik sistemimizi daha çok çalıştırır ve mutlu olma isteğimizi artırır. Bahar aylarında daha çok gezmeye, dışarıda daha fazla zaman geçirmeye meyilli oluruz ve en önemlisi de hissettiğimiz bu güzel duyguları yalnız değil değer verdiğimiz o özel kişiyle deneyimlemek isteriz. Bu sebeple insanlar daha çok bahar aylarında aşık olurlar. Her ne kadar şu anda pandemi sebebiyle minimumda evlerimizden çıksak da ve belki de bazılarımız ilk buluşmalarını online gerçekleştirse de bu zamanları geride bırakacağımız ve hoşlandığımız kişi ile yüz yüze görüşebileceğimiz zamanlar da gelecek. İşte o zaman geldiğinde ilk buluşmada sıkabileceğin dört parfüm.

Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense

İçinde limon, yeşil elma, yasemin, amber ve misk notaları bulunan bu fresh, meyvemsi kokuyu her sıktığında kendini enerji dolu hissedeceksin. Aynı zamanda çok iddalı gözükmek istemiyorsan ve çabasız doğal bir güzellik gibi kokmak istiyorsan bu kokuyu tercih edebilirsin.

Chanel Chance Eau Tendre Eau de Parfum

Eğer karşındakinde Feminen, çekici ve aynı zamanda şefkatli biri olduğun algısını uyandırmak istiyorsan; içeriğinde ayva çiçeği, gül ve yasemin bulunan bu hafif tatlı, floral ve meyvemsi kokuyu tercih edebilirsin.

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum

“Ben seksi ve baştan çıkaran bir kadınım fakat bunu da çok göze sokmayı sevmiyorum” diyorsan bu koku tam sana göre! İçinde sümbülteber ve kakao gibi notalar bulunan bu tatlı, aromatik koku karşındaki kişiyi de hipnotize edecektir.

Lancome La vie est belle Eau de Parfum

Baz notasında vanilya, pralin ve kalp notasında iris, yasemin ve portakal çiçekleri bulunan bu muhteşem koku kesinlikle kendini “naif, mutlu, sade ve feminen” hissetmek isteyen kadınların kokusu. İlk buluşmanızda da karşınızdakine bunu hissettirmek istiyorsanız, La vie est belle’i tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu parfümü her zaman ve her durumda kullanabilirsiniz.


Hazırlayan : Ecem Oytun
Instagram : ecoytun
E-mail : ecemoytun@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
BB TEAM © Copyright 2019. Tüm Hakları Saklıdır.