11-17 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

11-17 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI ( 11-17 MAYIS )

Merhaba , 11 Mayıs haftası 3 önemli planetin Retro harekete başladığı bizi geçmişin yarım kalan işlerine tamamıyla geri döndürecek bir hafta olabilir. İş hayatının yöneticisi Satürn,  değerlerin ve ilişkilerin gezegeni Venüs, şans ve bolluk gezegeni Jüpiter bu hafta arkamıza dönüp bakmamızı sağlayacak. Pazartesi günü aklın yöneticisi ikizler burcunda seyahat edip güçlenirken, Çarşamba günü marsın balık burcuna geçişi ile mücadelelerde gerileme ve güç kaybetme gözlemleyebiliriz.Haftanın kişisel hayatlarınıza olan etkisini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

KOÇ:  Bu hafta retro gezegenler etkisi ile iş hayatınız ve ilişkileriniz ile ilgili geçmişte kalan meselelerinizle yüzleşebilirsiniz, bittiğini zannettiğiniz işlerle ilgili revizyonalabilirsiniz. Burcunuzun yöneticisi mars, burç değiştirerek daha pasif olacağınız olayları akışına bırakacağınız bir dönemi başlatıyor.

BOĞA:Burcunuzun yöneticisi venüsün Retro hareketinden en fazla etkilenecek burçlardan olacaksınız. Aşk hayatında dalgalanmalar yaşanacağı gibi eski ilişki gündemlerinizin tekrar gündeme gelmesi çok muhtemel olacak. Mars sosyal çevreler hanenizi canlandırırken hayatınıza yeni arkadaşlar girebilir.

İKİZLER:Retro gezegenler eğitim hayatınızdaki eski gündemleri önünüze dökebilir ya da eski bir seyahatin yeniden gerçekleşmesini tetikleyebilir. Bu hafta beklediğiniz bir iş başlangıcı yaşayabilirsiniz. Daha aktif ve mücadeleci olacağınız bir dönem başlıyor.

YENGEÇ:Bu hafta halletmeniz gereken evrak işleri ile uğraşıyor olabilirsiniz. Bilgi, eğitim, seyahatler ile ilgili konu ve gündemlerin hızlandığı bir haftaya giriyor, önümüzdeki dönemde evli iseniz eşinizin akrabaları ile daha fazla gündem ve konuyu yönetiyor olabilirsiniz.

ASLAN:Bu hafta mars sinerji yaratabilmenizi sağlayacak bir evde seyahat etmeye başlayacak, aradığınız kaynaklara ulaşma konusunda daha şanslı olacak fakat beklenmeyen masraflara da açık olacaksınız. Retro Satürn ilişki ve ortaklıklarda temkinli olunması gerektiğini gösteriyor.

BAŞAK:Başaklar bu hafta çok etkin gezegen transitleri alıyor ve iş hayatında ve ilişkilerde başlangıçlar yaşıyorlar. Kariyer evinizi güçlendiren Merkür, yöneticilerden haber alacağınızı ya da beklenen bir mesajın size ulaşacağını gösteriyor.

TERAZİ:  Venüs retrosundan en fazla etkilenecek bir diğer burç ise sizinkisi. Bu dönemde ilişki ve para gündemlerinizi iyi yönetmeli, gereksiz hareket ve başlangıçlardan kaçınmalısınız. Çalışma hayatınızı ve günlük sorumluluklarınızı arttıracak ve hızlandıracak bir mars geçişi yaşayacaksınız.

AKREP:Akrep burçlarının dolunaydan dolayı etkinleşmiş aşk/ilişki konularını perçinlemeye gelen mars geçişi, atılamayan adımları cesaretlendirip, bu konudaki gündemlerinizi hızlandırabilir. Cesaret ve girişimciliğinizin artacağı ve daha cüretkâr davranmak isteyeceğiniz bu dönemde Retro gezegenler sebepli biraz daha sabırlı olmanızda ve temkinli davranmanızda fayda var.

YAY:Yay burçları mars gezegenini aile, ev ve yuva alanında karşılarken bu alanda hızlanan bir tempo ve hareketlenmeyle karşılaşacaklar. Ekonomi konusunda eski konu ve gündemler ortaya çıkabilirken, umudu kestiğiniz bir ödemenin gelmesi ya da beklenmedik bir eski masraf ile karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK:Oğlak burçları bu hafta yazışma ve evrak işlerini hızlandırıp belki mecburi seyahatler yapabilir. Etkin konuşmalar yapacak, pek fazla yarım kalmış ve geçmişten önünüze düşmüş mesele ile uğraşacaksınız. Eski bir iş ya da işvereninizden haber alabilir, bu konuda görüşme yapabilirsiniz.

KOVA:Eğitim hayatınızla ve yabancılarla olan işlerinizle alakalı geçmiş konu ve gündemler tekrar ortaya çıkabilir. Yönetici gezegeniniz Retro harekete başlarken 2019 yılında hayatınızda gelişen değişimleri gündeminize getirip, bu aralar tekrar bir yapılanma sürecine girmenizi sağlayabilir.

BALIK:Enerji ve canlılığın sembolü mars burcunuza giriyor, bu hafta ile başlayan süreçte ilerlemeyen konularınız sürpriz bir şekilde hızlanabilir. Birçok gezegen ve özellikle burcunuzun yöneticisi Retro olacağından daha çok geçmişi temizlemek ve bitirmekten yana hareket etmeli, yepyeni (ilk teşkil eden ) başlangıçları ötelemelisiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
BB TEAM © Copyright 2019. Tüm Hakları Saklıdır.